s

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam.

732/21 Second Street, Manchester,
King Street, Kingston United Kingdom

(65)323-678-567
(65)323-678-568
info@photographytheme.com

Pi Fb In Fl

Kurumsal

Hedeflerine ulaşma arzusunu ve üretim gücünü tasarlama tutkusundan alan bu yolculuğa 1998 yılında Murat Karakaş, Üzeyir Kuz ve Ali Kuz tarafından küçük bir atölyede başlamıştır. Sadece üretim alanında sınırlı kalmamak, satış ağını genişletmek ve kullanıcıya ulaşmak hedefiyle 2002 yılında ilk satış noktası olan FLAŞ OFİS mağazası açılmıştır. Mobilya sektöründe yenilikçi aynı zamanda kaliteli ürünleri ile tanınan ve beğenilen bir firma olarak yoluna devam ederken, kurumsallaşma adına önemli bir karar alınmış ve 2006 yılında tüm birimler VİOLA adı altında toplanmıştır.

1998 yılından itibaren sektörden gelen taleplerin artması ve firmanın mobilya alanında uzmanlaşması sonucunda 2011 yılında Ankara Akyurt ilçesinde 5.000 m² üretim alanı inşa edilmiştir. Üretim hacminin artması, Ankara, İstanbul, Düzce, Mersin, Elâzığ da bulunan kendi mağazalarının açılmasına ve ülkemizde her ilde satış noktaları bulunmasını sağlamıştır. Satış noktalarının, müşteri memnuniyetinin ve referansların artmasıyla beraber üretim alanının büyümesine ihtiyaç duyulmuştur. Böylece bilgi, deneyim ve büyüme tutkusuyla 2015 yılında 13.500 m² alana sahip üretim tesisi kurulmuştur. Üretimde yakaladığı başarı ile dünya genelinde 45’i aşkın satış noktasına ek olarak Irak, Libya, Romanya gibi ülkelerde kendi mağazaları ve 2017 yılında Afrika pazarına açılmak amacıyla Senegal’de açılan ENVİ firması, bizi bugün VİOLA yapan yapı taşlarıdır.

MİSYON

En önemli unsur ‘GÜVEN’ duygusunu esas alan yönetim anlayışıyla, özgün felsefemizden ödün vermeden, tutku ve azimle gelişen uluslararası bir marka olmak.

VİZYON

Tasarım ve inovasyon odaklı büyüme tutkumuzla sayesinde, farklı bakış açımızla, mobilya sektöründe lider firma olmak.

KALİTE PERSPEKTİFİ

Sistemimizde bulunan hiçbir alanda kalite ve güven unsurlarımızdan taviz vermiyoruz. Kalite/fiyat dengesini, piyasa durumundan farklı olarak yalnızca maliyet raporları ile koruyoruz. Maliyet azaltmak ve kaliteyi arttırmak amacı ile çeşitli analizler ve çalışmalar yapıyoruz. Müşterilerimize projelerinde gerekli olan tüm teknik desteği sunuyoruz. Tasarım anlayışımızı her zaman dünya genelinde araştırarak geliştiriyor ve bunun için en önemli kriterler olan özgünlük, kullanıma elverişlilik, üretim, nakliye, montaj, maliyet aşamalarıyla test ediyoruz. En iyi hizmeti sunabilmek için sürekli ve düzenli olarak, öz denetimden geçiyoruz.

Call Now ButtonHEMEN ARA